We wtorek (1.10), o 20.10, radny Rafał Kasza wystąpi w reality show Polsatu Ninja Warrior Polska. Zawodnicy zmierzą się na wymagającym torze przeszkód. Do pokonania będą mieli m.in. latający spodek, ruchome monety, krzywą ścianę i koło zamachowe.

Na ten program czekałem w Polsce cztery lata. Wszystko co się do tej pory wydarzyło, to efekt mojej ciężkiej pracy – przekonuje Rafał Kasza. –  Kilka lat temu przeszedłem psychiczną i fizyczną metamorfozę. Dzięki niej wdarłem się na szczyt biegów z przeszkodami.

fot. archiwum Rafała Kaszy

Rafał przyznaje jednak, że sama fizyczna przemiana, to było za mało, żeby osiągnąć sukces w sporcie dla największych twardzieli. – W biegach z przeszkodami decydują detale, dlatego postanowiłem wybudować pierwszy w kraju profesjonalny tor do treningów – mówi R. Kasza. – Później dzięki m.in. swojej popularności sportowej zostałem wybrany przez mieszkańców Zielonej Góry na radnego miasta w ostatnich wyborach samorządowych – przypomina swoją historię. – Za każdym razem w tych wydarzeniach na mojej drodze stawali ludzie, którzy próbowali mnie zastopować, zniechęcić, czy stłamsić w realizacji powyższych celów. Słowa „To się nie da” , „po co Ci to” , „i tak Ci się nie uda” , „będą się z Ciebie śmiali” słyszałem każdego dnia – wspomina.

Ma teraz satysfakcję, bo większość osób, które mu źle życzyły, będzie teraz emocjonować się jego poczynaniami w telewizji. –  Zapraszam wszystkich do telewizji Polsat. Obiecuję, że dam z siebie 300 proc. normy, a Zielona Góra będzie dumna z mojego występu. Nie pozostaje mi nic innego jak rozwiązać krawat Radnego, wypiąć klatę do przodu i lecieć ku przeszkodowemu wyzwaniu – kończy.

Rafał Kasza zachęca do śledzenia swojego instagram’a, gdzie można zobaczyć kulisy występu w reality show TUTAJ.

RK