Biblioteka im. C. Norwida zaprasza w najbliższych dniach na atrakcje online. Będą życzenia dla babć i dziadków, wieczorynka i promocja tomiku wierszy.

Dziś (piątek, 22 stycznia), o 12.00 na Facebooku mediateki Góra Mediów – czytanie życzeń dla babci i dziadka. Pokażmy seniorom, że o nich myślimy! Przyjmowanie życzeń: Fb mediateka Góra Mediów lub e-mail: goramediow@biblioteka.zgora.pl

W niedzielę, 24 stycznia, o 17.00 – rodzinne czytanie wierszy Agnieszki Ginko w wykonaniu Małgorzaty Pritulak, Zdzisława Wardejna oraz rodziny Artystów w ramach Zielonogórskiego Salonu Poezji. Transmisja live na Fb Biblioteki Norwida, Sala im. Janusza Koniusza WiMBP.

W środę, 27 stycznia, o 17.00 na Facebooku Centrum Bibliotecznego Dzieci i Młodzieży – Pacynkowa Wieczorynka. Pacynka Rysiu rozweseli dzieci i przeczyta książkę adresowaną do najmłodszych czytelników.

W czwartek, 28 stycznia, o 18.00 – promocja tomiku „Dziewczyna z warkoczem” Katarzyny Jarosz-Rabiej, poetki, pisarki, członkini Związku Literatów Polskich oddział w Zielonej Górze. Transmisja live – www.facebook.com/biblioteka.norwida, Sala im. Janusza Koniusza WiMBP.