Fornirykamienne.pl

Zakres prac

Naszym zadaniem było wykonanie strony według indywidualnego projektu dla bezpośredniego importera forniru kamiennego. Celem zamawiającego była sprzedaż za jej pomocą dzięki ruchowi z Google.

  • Wykonanie responsywnej strony internetowej
  • Pozycjonowanie strony internetowej
  • Reklama Google Ads strony internetowej

Wykupione pakiety

  • SEO Pro
  • GO ADS Pro
strona internetowa fornirykamienne.pl

Strona internetowa dla importera kamienia naturalnego

Zamawiający dostarczył nam gotowy projekt strony przygotowany przez grafika. Na podstawie dostarczonego projektu wybraliśmy rozwiązanie technologiczne, które nie wydrenowało kieszeni, a przyniosło zamierzony efekt. Tym rozwiązaniem była strona WordPress, która umożliwiła stworzenie internetowego katalogu produktów. Katalog produktów został przygotowany w taki sposób aby można było w przyszłości sprzedawać fornir kamienny przez stronę. W miarę rozwoju klienta wprowadziliśmy możliwość importu cen produktów z głównego magazynu oraz możliwość zamówienie ze strony.

Zyski napędzane przez Google

Dla tego projektu prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonujemy stronę internetową w Google i Bing na najważniejszą frazę produktową czyli „fornir kamienny”. Jak idzie nam pozycjonowanie? Zobacz wpisując to zapytanie w Google i znajdź domenę fornirkamienny.pl . Ciekawe jest, to że nasze prace nie są wcale oparte na prowadzeniu „bloga firmowego”. W końcu ile można pisać o kamieniu, a w sumie o tapecie z kamienia, czy kamieniu na rolce.

Wyniki mówią sami za siebie

Nie będziemy lać wody. Zobacz jak nam idzie.

Dane techniczne projektu

DomenaFornirykamienne.pl
PakietSEO Pro, GO ADS Pro
Usługi w pakiecieStrona internetowa, administracja stroną internetową, pozycjonowanie, kampania Google Ads
Rozpoczęcie prac nad stroną31 marca 2021
Uruchomienie strony5 kwietnia 2021
Start kampanii Google Ads12 kwietnia 2021
Rozpoczęcie pozycjonowania12 kwietnia 2021

Data publikacji: 25.05.2022 r.