Kolejne inwestycje, tym razem dla najmłodszych mieszkańców – pisze na woim facebooku Prezydent Janusz Kubicki i publikuje zdjęcia budowanego placu zabaw na ul. Lisiej w Zielonej Górze, który powtsaje z inicjatywy radnego Rafała Kaszy (Zielona Razem).

 

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i na zewnątrz, tekst „STRAJKU KOBIET MESKIE L ZIELONA GÓRA WSPARCIE”Kochani, dziś nie będzie ani o proteście, ani o wirusie. Dziś o tym, że świat potrafi być jeszcze normalny. Kolejne inwestycje, tym razem dla najmłodszych mieszkańców. Ta powstaje z Rafał Kasza. Może być jeszcze normalnie? Oczywiście, bo przecież kiedyś to wszystko się skończy i wrócimy do tego o czym dziś już nie rozmawiamy, a co też jest ważne.
Miłego dnia jak najmniej zmartwień i dużo pozytywnej energii.

 

Zdjęcie profilowe Rafała Kaszy, Obraz może zawierać: Rafał Kasza, zbliżenieRafał Kasza Ten wyjątkowy plac zabawy z mini torem przeszkód, jest domknięciem klamrą całej inwestycji na tym terenie. Robimy dalej swoje, a wszystko dla mieszkańców miasta. W tym przypadku dla najmłodszych.

 

 

Zdjęcie z marca 2019:

Obraz może zawierać: niebo, trawa, chmura, drzewo i na zewnątrz

Do tematu będziemy wracać.

WZG