Wystawiam się na sprzedaż. Chcesz kupić Prezydenta? Stać Ciebie na to. Wystarczy tylko licytować – pisze Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki.

Kochani, piątek. Wiecie co? Piątek piękne słońce i … i chciałoby się aby było tylko pięknie i radośnie. Niestety ten COVIDO-wy świat jest … jest taki straszny i bezsensowny. Tyle nieszczęść, tyle tragedii. Codziennie coś nowego, coś strasznego. Kurde kiedy to się skończy. Chciałoby się aby jak najszybciej.

Pamiętacie maleńką Anię Orłowską chorą na rdzeniowy zanik mięśni? Kurde nie jest dobrze, jej stan zdrowia się pogarsza. Udało się już zebrać 2,5 miliona złotych. Jesteście wspaniali bo to gigantyczna kwota. Ale … ale niestety dalej brakuje. Dla Ani liczy się każdy dzień, każda wpłata, każde działanie, każdy odruch serca. 23 stycznia 2021 r. na Facebooku – Radio Index 96 fm – o godz. 17:00 odbędą się licytacje, z których dochód zostanie w całości przeznaczony na leczenie Ani. Wystawiam się na sprzedaż. Chcesz kupić Prezydenta? Stać Ciebie na to? Wystarczy tylko licytować. Będziemy biegać, będziemy skakać. Będzie się działo. Ciekawych licytacji jest dużo więcej. Bądźcie z nami jutro o 17:00. Pamiętajcie, każda pomoc się liczy!

facebook Janusz Kubicki