Jaki to był miesiąc? Ano to był miesiąc pod znakiem za przeproszeniem „gówn…”. Przez pierwszą połowę miesiąca wszyscy żyli tym, czy gów.. z Warszawy dopłynie do Gdańska – pisze na swoim facebooku Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, na zewnątrz i zbliżenieKochani, kończy się powoli wrzesień. Deszczowo się zrobiło. To i dobry czas na posumowanie. Jaki to był miesiąc? Ano to był miesiąc pod znakiem za przeproszeniem „gówn…”. Przez pierwszą połowę miesiąca wszyscy żyli tym, czy gów.. z Warszawy dopłynie do Gdańska. Codziennie w mediach informacje o tym, czy już jest, czy jeszcze płynie. Wesołe to było. Wiele wspaniałych memów związanych z tą sytuacją. Usłyszeliśmy, że chyba „ufoludki” wysadziły w powietrze kolektor ściekowy. A na koniec okazało się, że wszystkiemu winny jest Kaczyński. Nic dodać nic ująć. Odpowiedzialny za to człowiek schował się, zakopał się pod ziemię, nie potrafił stanąć przed ludźmi i powiedzieć, że tak to on jest za to odpowiedzialny. Nic dodać nić ująć. Nie przepraszam w sumie napisałem nieprawdę, zapomniałem całkiem o jego najlepszym występie. Nie schował się, był widoczny, chyba wszyscy widzieli jak bawił się DJ. Już wiemy czyje jest miasto … „Miasto jest moje”. Jak widać łatwiej jest zmieniać muzykę, niż poradzić sobie z wielkim gó… Chodź z muzyką też nie do końca wyszło. Ale nic to.

Druga cześć miesiąca to kolejny spektakl tym razem związany z koalicją rządzącą. Jest i jej nie ma. Wiecie co mnie wzruszyło? Ano jak jedne z koalicjantów powiedział że nie ma zgody na ustawę o „bezkarności” polityków. On będzie stał na straży praworządności i konstytucji. Nie ma jego zgody na takie niegodziwości. Nooo zaimponował mi, powiem Wam bohater. Ale … no właśnie zawsze jest jakieś ale. Zaraz ktoś powie, że się czepiam, szukam dziury w całym. On powiedział nie ma jego zgody na łamanie Konstytucji, on nie będzie w tym uczestniczył. Tylko zadaje sobie jedno pytanie, czy przez pięć lat nie był twarzą zmian w wymiarze sprawiedliwości?. Tych które zarówno środowiska sędziowskie i autorytet prawne jak i Unia Europejska nazwała dalekimi od standardów praworządności i krajów demokratycznych. Czy to naprawdę jego szczera troska o Konstytucję? Czy ktoś z Was w to jeszcze wierzy?

Czyli podsumowują gówn… miesiąc.
Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze? Gdzie w tym wszystkim normalny Kowalski? Gdzie jego problemy? Czy ktoś z Was widział żeby tyle czasu poświecili choćby na to aby wreszcie otworzyć przychodnię? Aby ludzie mogli normlanie żyć? Żeby wizyta u lekarza była wizytą u lekarza a nie teleporadą? Oj szkoda słów.

Kochani trzeba żyć normlanie, trzeba nie patrzeć na innych tylko zawsze patrzeć na siebie. Nie wolno się dać zwariować, nie wolno poddać się „terrorowi” mediów które mówią, że zaraz zginiemy.

Kochani, kończy się powoli wrzesień. Deszczowo się zrobiło. To i dobry czas na posumowanie. Jaki to był miesiąc? Ano to…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Piątek, 25 września 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki