Już niedługo zaczynamy Budżet Obywatelski 2021. Chcemy wystartować pod koniec października. Wiem, że jest to bardzo ważne dla wielu z nas – pisze na swoim facebooku Prezydent Janusz Kubicki. Dodaje także – Będą nowości, np. planujemy wyodrębnienie kwoty na Budżet Obywatelski dla seniora.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, na zewnątrz i zbliżenieKochani. Dziś kilka informacji o tym co nas czeka. Już niedługo zaczynamy Budżet Obywatelski 2021. Chcemy wystartować pod koniec października. Wiem, że jest to bardzo ważne dla wielu z nas. Pamiętam jak kiedyś zaskoczyły mnie jako zadanie – wieże lęgowe dla jerzyków. Nie pamiętam, która to była edycja. Wiem jedno wiele zadań, która są zgłaszane przez mieszkańców potrafi zaskoczyć. Ale to dobrze. Fajnie, że ludziom się chce. Będą nowości, np. planujemy wyodrębnienie kwoty na Budżet Obywatelski dla seniora.

Często zadania z budżetu obywatelskiego nie są proste do realizacji. Mamy wiele opóźnień za które przepraszamy. Możecie mi wierzyć lub nie ale nie jest to zamierzone. Wiem jedno każde zadanie z BO zostanie wykonane. No prawie każde. Są takie, które po prostu nie jesteśmy w stanie zrealizować. Ale … ale nie ma się co patrzeć w przeszłość. Trzeba iść do przodu. Miłego dnia wszystkim, mimo tego wrednego deszczu.

Kochani. Dziś kilka informacji o tym co nas czeka. Już niedługo zaczynamy Budżet Obywatelski 2021. Chcemy wystartować…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Wtorek, 29 września 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki