W środę 9 października przy W69 odbędzie się VI Memoriał RycerzySpeedwaya. Zawody upamiętnią tragicznie zmarłych żużlowców Falubazu Zielona Góra.

Memoriał Rycerzy Speedwaya to hołd dla Bogdana Spławskiego, Wiesława Pawlaka, Artura Zarzeckiego i Rafała Kurmańskiego. Tego dnia będziemy też wspominać innych żużlowych idoli, których już nie ma z nami.

Na torze zaprezentują się młodzieżowcy. Organizatorzy jeszcze kompletują obsadę turnieju. Już teraz jednak wiemy, że pojadą Norbert Krakowiak, Damian Pawliczak i Mateusz Tonder, tegoroczni złoci medaliści DMPJ i MMPPK. To prawdopodobnie ostatnie zawody żużlowe w sezonie 2019 na zielonogórskim torze.

Przy okazji VI Memoriału Rycerzy Speedwaya, trener Aleksander Janas zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli o pojemności 50 cc, do udziału w pokazowych jazdach, które odbędą się na murawie stadionu żużlowego przy W69 od godziny 16:00. Zgłoszenia chętnych można nadsyłać na adres junior@falubaz.com

Początek zawodów o godz. 17:00. Bilet wstępu w cenie 5 zł można zakupić w kasach. Dzieci do 13 roku włącznie wejdą na zawody na podstawie darmowych zaproszeń, które odbierać będzie można w kasach przed zawodami.
W dniu Memoriału od godz. 16:00 otwarte będą dwie kasy przy wejściu na sektory I-J (Akredytacje).
Program zawodów w cenie 2 zł.

RK